Главная

Новости

Про нас

Галерея работ

КонтактыMenu
Про нас
Главная
Карниз
Молдинг
Декор
Скульптура
Портал
Розетка
Розетка наборная
Консоль
Угловой элемент
Колонна (мини)
Колонна (Капитель)
Колонна (База)
Колонна (Тело)
Пилястра (Капитель)
Пилястра (Тело)
Пилястра (База)
Балясина
Арка
Камины и каминные балки
Медальон
Картины
Гипсовая окантовка
Декоративный камень
Детская раскраска

Контакты

Адреса :

Волинська обл., Ківерцівський р-н.,

с.Прилуцьке, вул.Ківерцівська, 79

Телефони:

(050) 611 22 95

(067) 334 37 35

 

E-mail: Nashalepka@ukr.net

 

 

 

 

 


 

 Про підприємство "Nasha lepka"


Ми змінюємо психологію проведення ремонту

Ви придбали нове приміщення або зважилися на модернізацію старого. Позаду стрес, пов`язаний з оформленням документів, а попереду – дизайн інтер`єру та ремонт. Як зробити так, щоб цей процес не став наступним стресом? Відповідь очевидна – звернутися до професіоналів. Але як відрізнити справжніх?

У багатьох є сумний досвід наслідків «професіоналізму» поодиноких бригад «майстрів на всі руки», які надають ремонтні послуги сумнівної якості та довговічності, залишаючи по собі купи будівельних відходів та опиняючись «поза зоною досяжності» одразу після завершення робіт. Вже не кажучи про перевитрату сил, зайвих емоцій та невиправданих видатків клієнта. 

На відміну від них, справжні професіонали отримують відповідну освіту, набувають спеціалізації, досвіду, а потім об`єднуються у надійні компанії, що дає можливість гарантувати якість всіх видів робіт з подальшим авторським наглядом.

Саме тому під брендом "Нaша Лепка" зібралися найкращі фахівці у своїх галузях - архітектори, будівельники, дизайнери, художники, декоратори, майстри різноманітної спеціалізації, які якісно, оперативно, акуратно розроблять та реалізують проект будь-якого призначення, складності та стилістики. Знання сучасних тенденцій у дизайні та декорі, перфекціонізм в роботі, увага до деталей, поєднані з високоякісними оздоблювальними матеріалами від кращих виробників світу – все це створює інтер`єр, який виправдовує Ваші очікування.
Вас здивує і та творча легкість, з якою наша команда висококваліфікованих спеціалістів допоможе Вам підібрати матеріали або створить дизайн-проект, аби відобразити у інтер`єрі Ваші особисті унікальні риси, врахувати індивідуальність сприйняття, темперамент, характер, звички.

розробка сайту - ARTEFACT St.